Filter

Posturi vacante:

Compania AUTOMALL oferă angajaților condiții de muncă confortabile, salarii decente și oportunități de realizare de sine.

Compania are multe proiecte interesante, iar dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă interesant și promițător, contactați departamentul de resurse umane prin telefon (022) 815-446 sau + (373) 78-309-988 sau scrieți la adresa hr@automall.md.

Lista posturilor vacante:

MAGAZINER

Oraș:

Chișinău

Descriere postului:

Cerințe:
- cunoașterea PC la nivel de utilizator
- dorință de a lucru și de a cîștiga mai mult
- pregătire de muncă activă
prioritate candidaților cu studii în domeniul auto.

Obligațiuni:
- primirea și aranjarea mărfurilor
- adunarea mărfurilor conform actelor

Condiții:
un colectiv tânăr și prietenos;
posibilităţi de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;
pachet social deplin;
salariu motivant, achitat fără de întîrzieri;
bonusuri și premii;
- oferim haine de lucru.

Studii:

Studii medii

Experiența:

Salariu:

De la 6500 lei

Program de lucru:

Regim de muncă de plin